Hakkımızda

1992 yılında doğrama işleri alanında kurulan KvG Proje, yıllar içinde her türlü metali uygulayan doğrama, cephe, cam, metal işleri ve metal yapı tasarımı üretimi ve montajı konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Portföyümüz alüminyum, demir, corten çelik ve paslanmaz çelik alanlarındaki kamu ve özel işleri içermektedir. Projenin kapsamlı bir analizinden sonra özelleştirilmiş ürünler üretiyoruz.

 

Ayrıca yüzey işlemleri olarak kumlama, elektrostatik toz boya, satine ve polisaj işlemleri yapılmaktadır.

 

Müşterilerimiz her projeye uyum sağlayabilen mimar ve inşaattan sorumlu kişiler ile yakın işbirliği içinde tasarım, statik, projelendirme, çizim, üretim ve nakliye gibi en iyi çözümleri ve alternatifleri yaratan son derece profesyonel bir teknik ekibe güvenebileceklerini biliyorlar.

 

Yaptığımız işi mükemmel şekilde uyan çok sayıda ekipmana sahibiz.

 

Son 10 yılda, yeni inşaat ve bina rehabilitasyonu için çeşitli uluslararası projelerde bilgi birikimimizi uygulayarak yurtdışındaki varlığımızı güçlendirdik.

 

Biz bir aile KOBİ’siyiz. DNA’mız sorumluluk bütünlük ve titizlik değerlerine sahiptir. Taahhütlerimiz saygı ve işimizin kalitesi, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız dahil olmak üzere paydaşlarımızla uzun vadeli ilişkiler kurulmasını garanti altına alan ve değer verdiğimiz faktörlerdir.

DSC_0124

SERTİFİKALAR