Hizmetlerimiz

tasarim
TASARIM, STATİK, RAPORLAMA, PROJELENDİRME VE ÇİZİM

ÜRÜN İHTİYACINIZI VE PROJENİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN
Sizden gelen talepleri teknik personelimiz ile değerlendirerek en kısa sürede size dönüş yapıyoruz. Projelerinizi bina ve mimarinize en uygun çözümlerle, en makul fiyatlara tekabül edecek olan ürünler ile kendi bünyemizde çözme kararlılığı göstererek müşteri yararına odaklanıyoruz. Konsept projeler üzerindeki çalışmalarda, projelerin uygulanabilirliği ve statik hesapları konusunda gözlemler yapıyoruz. Sadece proje desteği de sağlayabiliriz. Projelerinizde sadece çizim ve süpervizörlük hizmeti de verebiliriz. İstenildiği takdirde projelere çözüm hizmetleri sunulabilir ve parça parça (örneğin; cam, cam tutucular v.s…) tüm detayları çıkarabiliriz. Belirlenen projenin tüm noktasal detaylarını Teodolit, Nivo ve Total Station ile ölçüp bilgisayar ortamına aktarıyoruz. Proje Departmanımız, bu veriler doğrultusunda belirlenen tasarımı en uygun şekilde detaylandırır ve onay sonrası üretim sürecine geçilir.

atolye
İSTANBUL' DA 1500 M² DONANIMLI ÜRETİM ATÖLYESİ

ÜRÜNLERİN YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE ÜRETİMİ

Üretiminden teslimine kadar bütün işlemlerde uluslararası standartlara göre en son teknolojileri kullanarak başarılı bir proje gerçekleştirmekteyiz. Aynı anda, birbirinden bağımsız ve farklı detaylar olan 10 proje, hızlı ve kaliteli olarak yüksek düzey bir otomasyon ve bant sistemi ile üretilmektedir. İmalat ve proje dosyaları ile üretime alınan her parça kodlanarak tanımlanır.
KVG Proje geleceğin teknolojilerini yakalamak için yatırımlarına aralıksız olarak devam etmektedir. Amacımız, bütün ürün gruplarında uluslararası standartlara uygun yüksek kalitesinin yanı sıra, zamanında teslim ve sürekli iyileştirme ile, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır

uygulama
SAHADA UYGULAMA VE KURULUM

ÜRÜN VEYA PROJENİN ZAMANINDA TESLİMATI VE MONTAJ
Montaj personelimiz, mimar, mühendis ve tekniker kadromuz ile projelerinizi en hızlı ve detaylara uygun şekilde yerine uygulanmasını ve montajını yapmaktayız. Onaylanan detaylara uygun yapılan imalatların, yine onaylanan detaylara uygun montajının yapılması ve projenin iş programına göre tamamlanması için gerekli organizasyon ve kontrolleri sağlanmaktadır. Ölçülendirme ve mevcut cephe tespit çalışmalarını, en son teknolojiye sahip makina ve ekipmanlar kullanarak, konusunda deneyimli personelleri ile yapmaktadır. Montajın tüm aşamaları saha ekip şeflerimizin kontrolleri altında ve iş güvenlik kurallarına bağlı kalınarak yürütülmektedir.

Transport
ULAŞIM

ULAŞIM
Proje departmanımız verdiği ürünlerin üretiminin ardından, kalite kontrolleri ve paketleme sonrasında ulaşım araçlarına yüklenip istenilen konuma kapı teslim olarak teslim edilir.